Татьяна G

Європейська безпека починається в Україні, — Стармер...“Ми обговорили наше зобов’язання підтримувати Україну — дуже важливе зобов’язання, включно з підтримкою енергетичних потреб України напередодні зими, а також вжиттям жорстких заходів щодо танкерів, які допомагають Росії ухилятися від санкцій. Треба розуміти, що Україна бореться не тільки за себе, а й за європейський народ, за свободу, демократію і верховенство закону. Тому наша безпека починається в Україні. Тому ми вкотре запевнили президента України Володимира Зеленського, що будемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно”, — пояснив він.

Ответы
Михаил Киранов

"будемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно” сказали. И дают в несколько раз меньше.

Татьяна G

в войну вам никто правды не скажет...

Михаил Киранов

Пишут о том, что просят и что дают

Ка-Валерчик Гузенко

И тут жеж ес стал скупать сталь и цветметаллы из рф ))....((

Ва
Василий

?