Татьяна G

Дорогі друзі, а як ви сприймаэте цей запис: ЕКСКЛЮЗИВНЕ інтерв'ю з АЗОВЦЕМ Богданом Грішенковим, який ПЕРЕЖИВ трагедію в ОЛЕНІВЦІ

–4
Ответы
Василий Бубновский

Скільки можна казаати, що вам не перемогти Росію! Щоб цього не було - єдиний вихід для України це капітуляція. Годі вже знищувати своїх людей заради забаганок жида, що сидить на троні! Йому плювати на Україну - він незабаром втече в свій Ізраїль та й все. Тут дикторка каже про якісь там теракти - тож запам'ятайте, що ніяких терактів Росія не робила! Були відповідні міри на теракти України у Криму та на Донбасі, які вже Є РОСІЙСЬКИМИ територіями! Про Донбас треба було думати раніше, тоді, коли народу платили копійки. Не собі в пельлку, а людям за роботу, щоб їм вигідніше було працювати вдома, аніж кудись їхати!

Соболев Валерий

Правила задавания вопросов
Вопросы должны быть именно вопросами и содержать вопросительный знак.
Запрещено размещать в вопросах:
— анекдоты, стихи, статьи и любой другой текст, который не содержит вопроса

Татьяна G

тут до друзів звернення - ви хто? і напевно не розумієте тексту....що вам від мого профілю треба? - проходьте далі... не заважайте спілкуватися...

Соболев Валерий

а вот не надо теперь возмущаться, - если вы вместо вопроса можете вставлять всякую ахинею, то значит и я вместо ответа могу правила поведения на сайте вставить!

Qqqq Qqqqq

трагедия цего славянского парубка в том что он позволил чтобы ему изрядно мозги промыли и он стал вражиной прочим славянам

Конь Впальто

москали не славяне а угро-фины

Виктор Ш

Сколько человек он убил лично? А сколько горя людям принес насаждая бандеровщину?
Да его казнить нужно.

Ма
Маша

У него морда маньяка. Лицом это назвать нельзя

Татьяна G

а у вас завнішність сільскої хіврі.... ви мабуть й мови не розумієте - тут чекають виключно друзів...проходимо далі, не зупиняємося...🤷‍♀️

Ма
Маша

Хах))) укажи себе пальчиком, куда тебе идти))

Во
Вовочка

Глухой глухого звал к судье глухому...

Ан
Андрзедж

я этот язык неучил

Георгий Клинцов

НА РУССКОМ ПИШИ.

Татьяна G

який сенс писати по-россійськи, якщо ви не розумієте української мови, тож й не будете слухати запис на відеоматеріалі, це для друзів публікується...до кого дійде...кому дійсно цікаво...🤷‍♀️

Георгий Клинцов

Г ОНО И ЕСТЬ Г.

Татьяна G

🤷‍♀️ваша правда вельмишановний пане....

Даниил ....

Чо