Окупанти поспіхом будують фортифікації біля Курської АЕС...
Влада Росії почала будувати лінію оборони біля Курчатова Курської області. Укріплення розташовані приблизно за 15 кілометрів від Курської атомної електростанції вздовж автодороги 38К-010 "Крим" – Іваніне.
Супутникові знімки компанії Planet Labs це підтверджують. Судячи з фото, росіяни почали будувати укріплення на південь від Курчатова, де розташована Курська АЕС.
Татьяна G
Ответы
Андрій. Ми З України!
Нашим командуванням, передбачалася така поведінка орків.
Татьяна G
бояться значить не впевнені у своїй силі
Андрій. Ми З України!
Так. путя давно вже імпотент.
Андрій. Ми З України!
Політичний імпотент.)))
Ка-Валерчик Гузенко
Предъявите те знiмки! оччень нада ))((
Ка-Валерчик Гузенко
И тем не менее сперва не трогал...
Михаил Киранов
Один знакомый нашей семьи, в прошлом военный врач (его уже давно нет в живых), будучи на пенсии, работал в одном коммерческом медицинском центре. И как-то он рассказал, что однажды к ним привезли Лукашенко. Правда нормально "поработать" он с ним не смог, телохранитель не пустили. Но что касается впечатления о нём, так он сказал, что Лукашенко очень неуверен в себе.
И я тогда подумал, что очень может быть, что это так. Хотя официально это и не видно.
Ка-Валерчик Гузенко
Усё может быть...
Сергей Кравцов
Бред