Татьяна G

Індія погодилася передавати повідомлення між Зеленським і Путіним – Bloomberg...
Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді відкинув роль посередника у припиненні війни країни-агресора Росії проти України, але у Нью-Делі погодилися передавати повідомлення між президентом України Володимиром Зеленським і нелегітимним президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомляє Bloomberg 19 серпня з посиланням на джерела.
За словами людей, ознайомлених із порядком денним, запланований візит Моді до України, який відбудеться, ймовірно, до кінця серпня, навряд чи принесе якісь важливі заяви, хоча кілька угод, зокрема в галузі сільського господарства й оборони, зараз у процесі підготовки.

Індія посідає центральне місце у прагненні Зеленського залучити на свій бік головні країни так званого Глобального Півдня, зазначають у публікації. На червневому саміті у Швейцарії Індія була серед країн, які не підписали підсумкової заяви.

Ответы
Ка-Валерчик Гузенко

Какая боль, какая боль! Нисполали проСроченного. 5-0.

Св
Светлана_Светлана

Ересь