Алевтина Пална

Шановне панство, маю до вас запитання - шо тке курить голова БНР гладков, шо він вважає, шо Харків тре приєднати до Білгородської області, шоб убезпечити регіон та припинити обстріли? То може він, курво, геть забув чим то приєнання скінчилося того року?

−3
Ответы · страница 2
Татьяна Тышкевич

Напевне сам хоче приєднатися. 🤭😁

Татьяна Тышкевич

Багато наших міст і зараз в такому становищі. Інші міста безперестанно бомблять. А що вони хотіли? Гадали що до них не прийде? І то ще не та спецоперації, яку вони розгорнули в моїй країні. Там більше крику ніж реальності. 🤷‍♀️

Алевтина Пална

от моском усе розумію, і те шо вони у нас паслись, і те, шо вони виправдовували ці пуски ракет на нас, бо коли тобі за ніч прилітає 12-16 тільки ракет - ну то багато для нервової системи, але як я бачу ті відео, де народ вигляда у вікно а там танки біля під'їзду... я не можу, бо то треш, в нас тка сама історія була того року, воно дуже в пам'яті свіже

Татьяна Тышкевич

Розумію вас.

Алевтина Пална

щіро дякую вам, якось воно легше стало)))

Татьяна Тышкевич

Бережіть себе. Всё буде добре. 🤗☕☕

Z-Мимокрокодил-V

Don't fret, all the 404 territory will once be Russia.

Конь Впальто

робота така, хрінь триндіти

Алевтина Пална

цілком згодна - хрінь триндіти, то робота, але це ж не вона, то якийсь наркоманський брєд, може він наркоман?

Конь Впальто

він москаль

Алевтина Пална

угу, насрав для пана - самому погано
от клята кацапня 😤

То
Толян

опять рагули недовольны😝

Serg

Юрий Ласковец

и ты рехнулась................

На
Наблюдатель

бацька дело гуторить

ვასო წილოსანი

Пепевод плииз можно?

Алевтина Пална

гладков считает, что для того, чтобы прекратить обстрелы белгородской области - нужно Харьков присоединить к белгороду. Я возмущена тем, что он забыл видимо чем это закончилось в прошлом году

ვასო წილოსანი

По моему хрущев у Украйни белгородски област взял из за крима, так что гладков и капутину пора тсторию учит))

Янг Николсон

хрін його знає

Да Я

🤔

Котэда

Сама ты курва. И что такое БНР? Совсем нюх потеряла и с катушек съехала? Ты, курва следи за базаром, сучка крашенная

Да Я

🤝отлично сказано