Татьяна G

Вчені знайшли новий доказ існування "снігової Землі"...
Іноземні науковці дійшли висновку, що скельне утворення, яке охоплює Ірландію та Шотландію, може бути рідкісним свідченням "снігової Землі".
Вчені виявили скельну формацію, що може бути доказом існування “снігової Землі” у давні часи.
Теорія снігової Землі припускає, що у давні часи планета була покрита льодом від полюсів до екватора.
Вчені пояснюють, що відступ льоду призводив до змін у природному середовищі та еволюції живих організмів.

Ответы
Бриомоз Высокопрофессиональный

Це добре.