Татьяна G

У Керчі внаслідок ракетної атаки затонув лоцманський катер «Мечта»...Унаслідок атаки Сил оборони України на тимчасово окупований Крим уночі в четвер, 30 травня, затонув російський лоцманський катер «Мечта».
Про це повідомляє Telegram-канал Astra з посиланням на джерела в російських екстрених службах. За даними ЗМІ, уламки збитої ракети пошкодили катер на Керченській поромній переправі, і він затонув. Усі члени екіпажу встигли покинути судно.
Лоцманський катер «Мечта» проєкту було виготовлено 1985 року на Ленінградському заводі Пелла. Це сталеве однопалубне судно з уступом у носі, одноярусною рульовою рубкою і з кормовим розташуванням дизельних двигунів. Він використовується для доставки і зняття лоцманів із суден, що прямують у порти або з портів.

Ответы
Сергей Черников

Потопить гражданское судно вообще это преступление. Да и особого труда не составляет.

Владимир Инкогнито

Танюш, який жах! И не вси мову зразумиют. До речи. "Мечта" то "Мрия" на мове. Чи не так?

Nekto Imiarekoff

Ну, лоцмана грохнуть - это всё равно что почтальона или "скорую". Почёта мало.
Увы.

Иори

У них вся Украина тонет а они российскому катеру радуются.

Со
Созерцание

Без обид, так бывает смешно) к примеру ( двигунив)

Татьяна G

знаете у меня мама русская а папа украинец и мне родные оба языка... смешного ни вижу и ненахожу абсолютно - это у вас - простите от недоразвитости восприятия вашего соседа - ничего личного - развивайтесь...

Со
Созерцание

Нихрена себе. Прощай.

Владимир Кириллов

Учите матчасть. Мечта по-украински - Мрия.

Татьяна G

имена не переводятся и не подлежат исправлению))

Владимир Кириллов

С точки зрения свидомых - подлежат обязательно.

Татьяна G

это название локации...

Владимир Кириллов

Я про название катера.

Юрий

Ехай уже,в польшу, пока там работа есть

Ка-Валерчик Гузенко

Парасковиевка и Умансоке вже их!