На Харківському напрямку російські штурмовики зірвали плани ЗС РФ: деталі (карти)
В ОТУ "Харків" повідомили, що окупанти відмовились виконувати завдання командування. Лише за добу ворог втратив 71 бійця та 59 одиниць техніки.
Російські бійці не дають провести штурми, заплановані командуванням. Про це 9 вересня повідомила пресслужба оперативно-тактичного угруповання "Харків".
Ситуація на Харківському напрямку залишається складною. Ворог тисне на усіх активних ділянках фронту, але безрезультатно.
ЗС РФ готуються відновити штурми, але проблеми виникли, де їх не чекали. Російські штурмові групи зі складу 79 мотострілецького полку 18 мотострілецької дивізії відмовилися виконувати завдання командування.
Татьяна G
Ответы
Alisa Warshavsky
Классно! Может уже перестреляют своих командиров?!
Татьяна G
народ не дурак - рашинская пропаганда не сработала... и слава богу))дураков умирать за пуйло становится все меньше и меньше...
Arsen Beisenov
Пока еще работает! 90% россиян еще верят "сказкам кремлевского деда"......
Татьяна G
и это доброму миру на руку....
Arsen Beisenov
Дай Бог, если так