Татьяна G

Столтенберг про мирні переговори з РФ: Мінська-3 допустити не можна
Для того, що для досягнення рішення про мир в Україні члени НАТО повинні надати Україні військову підтримку. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Зокрема, у Столтенберга запитали, чи достатньо рішучі лідери НАТО для того, щоб протистояти тиску на Україну щодо переговорів про відмову від своєї території та від вступу до НАТО
"Лідери Альянсу рішучі й сильні, і це буде чітко виражено на саміті НАТО, де я очікую на потужний пакет допомоги для України. З новими тренуваннями й допомогою Альянсу для України, командуванням НАТО для України, фінансовими зобов'язаннями, додатковими оголошеннями про збільшення військової підтримки, двосторонніми угодами про безпеку...", - сказав Столтенберг.

Генсек НАТО зазначив, що саме Київ має вирішувати, які умови є прийнятними для мирних переговорів та будь-якого рішення, досягнутого шляхом переговорів, тому що Україна є суверенною незалежною державою.

Ответы
Ка-Валерчик Гузенко

На что спорим, что трёп энтого генсека, ниччаго не значит и не стОит))?((

Юрий Ласковец

тем временем ситуация не улучшается

Alisa Warshavsky

Хочется верить, что это, именно так!...

Alisa Warshavsky

Честно говоря, я не верю больше, никому! У власти везде, сплошь преступники! И Украина, не исключение!!!!

Татьяна G

это да...