Татьяна G

В окупованому Криму зник бензин популярної марки: на АЗС вводять талони "для своїх"...На більшості АЗС окупованого Криму зник популярний бензин марки АІ-95. У Севастополі на деяких заправках ввели талонну систему видачі палива "для своїх".
Деталі
Як розповіла співробітниця однієї із сімферопольських заправок, запаси бензину цієї марки не поповнялися з кінця минулої неділі. У понеділок-вторник ситуація стала критичною: АІ-95 на деяких міських АЗС не залишилося.
А в Севастополі, як повідомляє "Кримський вітер", цей бензин пропав в середу-четверг і на деяких автозаправках ввели талони на бензин "для своїх". При цьому офіційно 95-го на цих АЗС немає.

Ответы
Эв
Эвелина

А почему про воду томолчат? Воды нет

Эв
Эвелина

👍

Татьяна G

☀️🤝💯‼️💞

Эв
Эвелина

Украина понад усе! Слава Украинет! Героям слава !🇺🇦

Татьяна G

💙🇺🇦💛 🖼

Эв
Эвелина

🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Ка-Валерчик Гузенко

Более того! ))🤫((🖼