Залишилось 4 місяці: в Україні змінять підхід до виплати пенсій....
Але чи покращиться рівень життя українців? Уряд Україні планує запровадити накопичувальне пенсійне забезпечення. Воно включатиме обов’язкову та добровільну накопичувальні системи. Такий підхід існуватиме паралельно з солідарною системою. Ці правила мають схвалити вже на початку 2025 року та впровадити нову систему з 2026 року. Про це розповіла міністр соціальної політики Оксана Жолнович.
Татьяна G
Ответы
Mm
Margaret m
Вони хотят як на заході, але не враховують менталітет тих хто придумав це. Після стількох фінансових оборудок ,обманів та обкрадань населення України, куди входять і пенсіонери, народ їм вже не віре.
Николай Верниковский
только лишь дополнительная трата на содержание чиновников.
Kolos Frand
А накопления будут где хранится?
Татьяна G
на счетах
Kolos Frand
Людей или бака?
Татьяна G
ну наверное же будут страховые фонды...
Kolos Frand
Значит деньги будут в банках. Очередное дурилово
Ва
Василий
нихера не понял