Татьяна G

Євросоюз закликав Росію визнати відповідальність за збитий Boeing 777У день 10-ї річниці збиття в небі над Донбасом літака рейсу MH17 «Малайзійських авіаліній» Європейський Союз знову закликав Росію взяти на себе відповідальність за трагедію і повною мірою співпрацювати у справі відправлення правосуддя. Про це йдеться в заяві глави європейської дипломатії Жозепа Борреля, - пише DW.

Ответы
Леонид Цигельницкий

Загнать боинг на территорию где до этого уже сбили два самолёта надо было специально 😞 из пассажиров сделать заложников

Татьяна G

Збиття пасажирського літака у небі над Донбасом влітку 2014-го змусило світ звернути увагу на війну в Україні та нарешті помітити участь у ній Росії. На той час Путін заперечував будь-яку присутність своїх військ не лише на сході Україні, а й в Криму перед анексією. ЄС опісля вперше запровадив економічні санкції проти РФ.
На борту літака було 298 людей, з них 80 – діти. Дві третіх загиблих – громадяни Нідерландів. Кореспонденкта Радіо Свобода Олена Абрамович відвідала родичів загиблих в Амстердамі та Роттердамі, і розповідає, що відомо про інцидент через 10 років після трагедії. https://www.radiosvoboda.org/a/rokiv-pislya-zbyttya-mh17/33038813.html

Леонид Цигельницкий

На Украине и до него был сбит самолёт летевший из Израиля.

Татьяна Тышкевич

Упс! Зараз будуть усі мовчати. Рашистам таке не подобається. Они же велікіє.....

Татьяна G

так Танюшка)) але їх велич помітна тільки жителям рашки...

Татьяна Тышкевич

Так зрозуміло ж. Для порівняння треба ж дивитися навкруги. А вони ж дивляться тільки на своє велічіє. 🤷‍♀️

Татьяна G

асвабадители позорные...только все способны крушить и завидовать миролюбивому соседу...

Татьяна Тышкевич

Их уже ничто не исправит.

Татьяна G

да - тухлый народишка и коварный- орда...

Ка-Валерчик Гузенко

И шо? Он им помогло?

Ва
Василий

.