Алевтина Пална

Шановне панство, маю до вас запитання - шо тке курить голова БНР гладков, шо він вважає, шо Харків тре приєднати до Білгородської області, шоб убезпечити регіон та припинити обстріли? То може він, курво, геть забув чим то приєнання скінчилося того року?

–3
Ответы
Z*
Z *Ирина*

А чего вам боятся? без референдума ничего не будет.. А там уже как люди проголосуют. А что продажная укроэлита предаст и не почешется — это и так знают все Поэтому договариваться с ними никто и не будет. Знают, повторю, что предадут и продадут 🤷‍♀️

Юр
Юрий

Та нічого він не курить, милочка. Є звичайно факт нехлюйства у нього (як і у ваших), тільки м.Харків-російське місто і буде назавжди приєднаний до РФ. Нема чого віддавати те, що колись належало нам!😉

Алевтина Пална

а давайте ви до вашої дружини будете так звертацця?

Юр
Юрий

Так це-як?

Алевтина Пална

"милочка"
до мене - шановна пані, будь ласка

Юр
Юрий

Невже це образливе поводження до жінки, дівчини? Це у вас там так прийнято?

Алевтина Пална

скрізь так прийнято, це по перше
по друге, якшо ви не дивитесь новини, то подивіцця, там багато цікавого за останні декілька годин, не факт, шо ви зрозумієте нарешті, шо понаписували дурниць, але то вже не моя проблема

Юр
Юрий

Це прийнято там, де є панове, а вони всі в Парижі. Коли це Ви встигли стати пані, та ще й шанованою? Невже після Майдану? Так там на це індульгенцій, крім куль, не роздавали. А Новини рухаються неухильно вперед і результат їх неминучий. І якщо ви цього не розумієте, то це тільки ваші проблеми.

Николай Шляхов

Заберём и ХАРЬКОВ и ОДЕССУ. Вы же суки действуюте путём терроризма и вас мирное население вам не нужно. Вы защищаете США и НАТО, но они вам уже не помогут.

Алевтина Пална

наша кістка вам до рота не влізе

Николай Шляхов

Мы предпочитаем мясо, а кости отдаём собакам.

Рефат Мухтаров

Это называется в очередной раз лизнул обосраную жопу своего царя,у них у всех рты испачканы этим дерьмом и другого выхода нет, как нести эту маячню.

Алевтина Пална

ну... Терехов уже прокомментировал это сенсационное заявление, можно заниматься своими делами))

Рефат Мухтаров

В инете есть.

Алевтина Пална

да

Serg

🤣🤣🤣а шо там с Соледаром та с Артёмовском приключилось? Шановни панове нехай гроши копят на драп из Харьковской области. В Польшу або на Марс.

Konrad

🤣......та підожди,він ще згадає,а тоді знов полізе у "ловушку".Як у бахмуті....льовкож вийшльо!
🤣......

Пе
Пеппердинк

Шановні харків'яни! Приєднайте до Харкова республіку Башкортостан! Ну, будь ласка! Дуже треба!

Зм
Змей

Перед путлером отчитался за проёбаные 10 миллиардов. Типа, выебнулся, чмо. Ты его рожу видела?

Алевтина Пална

ні, бо я не можу кожного разу робити над собою надзусилля
Терехов уже ответил, я довольна))

Зм
Змей

👍

Вл
Владимир

так,Пална...спокойствие, только спокойствие...глубоко вдохни и мееедленно выдохни...

Алевтина Пална

😤 я стараюсь))

Вл
Владимир

а лучше,сотачку потянуть))

Кр
Красавчик

Что сказали, то и говорит. Может героя хочет, типа прировнять Белгород к Харькову.

Южный Кот

Е iнша пропозицiя-приеднати БНР до Харкiвщини и обстрiли негайно закiнчаться))))

Алевтина Пална

ну... якшо нема іншого варіанта, то нехай так, але на шо нам то))

Южный Кот

повернути до Неньки

Алевтина Пална

шоб було де бурячки саджать

Южный Кот

😁👍

Пётр Тавриль

ТАК !? МНЕ АВТОМАТ НУЖЕН ты СЛУЧАЙНО НЕ ПОЛУЧИЛА ОТ МОСКАЛИВ ОТБИВАТЬСЯ?

Russo Vero

Вы на русском прекрасно пишите а за БНР укронелюди ещё получат

Алевтина Пална

бо "шановне панство", то не про вас

Алевтина Пална

то я зара нагадаю в якому стані та клята кацапня залишилась в 134 школі, якшо у когось пам'ять слабка

Russo Vero

Нон каписко))

Котэда

сама ты курва, я ж тебе уже отписал! Читай, вникай, размышляй.....

Андрей Мацнев

А что такое БНР?🤔 Бориспольская народная республика?))

Михаил Цветаев

🖼

Владимир Асиновский

Чого на нього обіжатись 7 вОНО ДУРНЕ І НЕ РОЗУМІЄ

Юрий Пономарёв

.. а если щупаешь.. то знаешь.. маешь вещь...

Николай Скороходов

..что там намолола .. говори по русски..

Old Bastard

понял...что послала..не понял.,до куда?