Татьяна G

Днями російський диктатор Володимир Путін та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин у Пхеньяні уклали договір про всеосяжне стратегічне партнерство, який передбачає "негайне" надання взаємної допомоги в разі агресії проти однієї з країн.
У Білому домі назвали "розширенням партнерства" офіційний візит Путіна до Пхеньяна, а також наголосили на тому, що РФ таким чином продовжує збирати коаліцію проти демократичного світу.

Ответы
Геннадий Зернов

Демократический мир уже давно деградировал до уровня Байдена, но признать этого не хочет и лечиться тоже.

Alisa Warshavsky

А дебилы коалиции, каким местом думают?! Придурки!...

Татьяна G

что-то выгадывают...