Татьяна G

Зеленський у Великобританії зустрівся з королем Чарльзом III....
Під час візиту президента України Володимира Зеленського до Великобританії 18 липня відбулася його аудієнція в короля Чарльза ІІІ. Про це повідомила пресслужба британської королівської родини.
"Сьогодні король прийняв президента України Володимира Зеленського після зустрічі Європейської політичної спільноти в палаці Бленгейм. На зустрічі 46 європейських лідерів обговорили низку міжнародних викликів, можливостей і наших спільних цінностей", – ідеться в повідомленні....
Зеленський, зі свого боку, подякував королю за аудієнцію.
"Сполучене Королівство залишається одним із найближчих і найважливіших союзників України. Цінуємо всю підтримку, надану українському народу", – написав він.

Ответы
Ли
Лия

скажи своему зеленскому пусть помоется, побреет свою свинячью жирную морду и сменит свою засаленную футболку на костюм как подобает президенту. Позорище такое противно смотреть

Михаил Киранов

Вот тут с тобой соглашусь

Св
Светлана_Светлана

Ну к чарльзу все ходят. И лидеры Зимбабве тоже. Не достижение

Ка-Валерчик Гузенко

🖼Оценка визита...