Я Это Екатерина

Суть большой игры в ее абсолютной честности.

Ответы
Роберт Ташкалов

An American:
— We have Barack Obama, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash.
A Russian:
— We have Vladimir Putin, no wonder, no hope and no cash.

Я Это Екатерина

-and do you really believe that alien brothers on reason fly for thousands of light years, what to draw there are a few mysterious symbols on the rye field? - Well, if to look at it so. That, translation of these inscriptions is elementary: "Here was Robert! "

Роберт Ташкалов

i'm here just now ,dear Katya) and sing a song 'in far constellation tau kita especially for you my dear)

Фариз Мухаметдинов

А она есть-абсолютная честность? 🖼

Я Это Екатерина

Не к месту. У меня свой мячик в нашей, так называемой "игре)))

Аслан Тургиев

Всегда кто-нибудь найдётся кто захочет обмануть!

Юрий Бондарев

Там где большая игра там море нечестных трупов.

Я Это Екатерина

Ого! даже так!

Валентин Чистяков

ловкости!!!!!!!!!!

Людмила Ваулина

Да