Татьяна G

Співпраця в енергетиці та оборонній промисловості: Україна та Чехія підписали низку важливих угод💛🇺🇦💙

Ответы
Го
Голодранец

Це все дуже добре. Але де снаряди обіцяний мільон? Петер Павел? До кінця літа сказали з них прибуде 5000 на місяць. А потрібно 120 000. Що за фігня? Угоди то все на далеке майбутнє, а хлопцям москалів нічим бити зараз

Вова С Кошкой

Два нищеброда - это сила.😁

Татьяна G

бедность - не порок... а вот рессея - это просто тухлый мордор - много амбиций но нет амуниций...вы не то шо нищеброды. вы предали завоевания наших дедов... вы упоротые квакши без рода и племени...

Вова С Кошкой

Не по адресу, но отвечу. Россия настолько богата, что вы себе этого даже представить не можете. А то, что в ней масса недостатков, так у кого их нет?

Law Abiding Сitizen

👍