Норвегія виділяє $7,4 млн на підтримку програм ЮНІСЕФ в Україні ....Норвезький уряд виділяє кошти на допомогу українським дітям через ЮНІСЕФ....
Уряд Норвегії оголосив про виділення 7,4 мільйона доларів на підтримку програм Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Як повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, це рішення сприятиме оперативному наданню життєво необхідної допомоги українським дітям та їхнім сім'ям, які постраждали від збройної агресії росії. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Норвегія входить до п'ятірки найбільших фінансових партнерів ЮНІСЕФ у сфері гуманітарного реагування в Україні. Завдяки цьому партнерству українські діти та їхні родини отримують підтримку в таких важливих сферах, як захист дітей, освіта, охорона здоров'я, соціальні послуги, водопостачання та санітарія.
Татьяна G
Ответы
Го
Голодранец
достали вже своїми дітьми! Не люблю дітей. Хто там що виділяє? 7 млн? Це щоб сухарями не подавилися? Нуну! Дуже смішно
Олег Семиренко
На органы разберут,как это ни печально.
Alisa Warshavsky
Великолепно!!!
Ва
Василий
хз
Татьяна G
это официально