Южный Урал

🖼 Николай Пимоненко «До дома».Муж слегка устал и жена сильно хочет его угостить горячим Украинским ужином.Какой продукт украшала репродукция картины?

Ответы
Ли
Лина

Де чарка, там і сварка, або Як українські селяни алкоголь споживали

Южный Урал

українські жінки не прощали п'яниць і замість вечері мужика чекає палиця

Ли
Лина

Він запив, вона пішла, він помер. Або: вона пішла, він кинув пити, але вона не повірила, і він помер. Таких історій, на жаль, занадто багато навколо нас.
І мимовільним глядачам цих драм очевидно: якби Вона була поруч - пригледіла, пошкодувала, вчасно викликала швидку, нагодувала, зігріла - Він був би живий ...
Саме дружину Дар'ю Михайлову звинуватила чутка в смерті чудового актора Влада Галкіна: мовляв, кинула в біді, не витримала, залишила напризволяще, не підтримала - і мужик загубився, покотився по похилій, не витримав банальної, здавалося б, ситуації, звичної для людини , чия публічність почалася в далекому дитинстві.

Южный Урал

шкода Галкіна але треба було знайти сили йому зав'язати з пияцтвом

Герой-Любо V Ник Z

на посту стоит монах, еле еле на ногах)))))

Южный Урал

Жена поставит на ноги вон уже приспособление приготовила

Ли
Лина

🤣🤣🤣🤣🙏

Герой-Любо V Ник Z

маслом огонь не потушишь))))

Qqqq Qqqqq

а что мужику еще остается делать?

Маша

Водку "Спотыкачъ")))

Южный Урал

верно

Татьяна Ковалева (Павлова)

угощение жены😂

Южный Урал

да

Света Дмитренко

трактир