Татьяна G

Кремлівський правитель Путін заявляє, що у Росії нібито поки що немає планів щодо захоплення Харкова.
У новому російському наступі на Харківському напрямку він звинуватив Україну. "Це теж їхня вина. Тому що вони обстрілювали і продовжують обстрілювати житлові квартали прикордонних територій, включно з Бєлгородом. А там же цивільні люди. Усе ж очевидно", - заявив Путін.
Він нагадав про свої погрози створити так звану санітарну зону на прикордонних територіях України.
"І я говорив публічно, що якщо це триватиме, ми змушені будемо створити санітарну зону. Ось ми це і робимо. Що стосується Харкова, то таких планів на сьогоднішній день немає", - додав він.

Ответы
Alisa Warshavsky

Эта падаль недобитая-, спрятавшаяся в Узбекистане, уже всех достала своей вонью!!!! Только русские , под наркозом , алкашня непросыхаюшая!....

Татьяна G

😉может они там все свалят эти уроды и дадут правление нормальным людям))

Alisa Warshavsky

Ты читала, что пишут сами русские??? Их исправит , только могила!!!!

Татьяна G

да - у них мозги в крутой спирали...там все запутано и переплетено - сам дьявол не поймет...

Alisa Warshavsky

Именно! Не достучаться!!!!!

Татьяна G

💯‼️💞🍵🍵🎂

На
Наталия

Так він казав, що і на Україну не буде нападати, що "нікто нє собіраєтся нападать, нєєєт.."
Невже йому ще хоч хтось вірить?

Татьяна G

мабуть вже ні НАТАЛІ)) як можна вірити агресору....це треба бути божевільним....

На
Наталия

Погоджуюсь на 100%.

Татьяна G

💞💯‼️🤗

Татьяна Тышкевич

Задовбав він вже цією брехнею. Його послухати і чекати протилежних дій. 🤷‍♀️

Татьяна G

кожну ніч довбають місто...

Татьяна Тышкевич

Знаю, Танечка. Знаю, Солнышко. Нет слов. Доброжелатели хреновы. 😥

Татьяна G

😭

Татьяна Тышкевич

Все будет хорошо. Надеюсь, что народ рашки проснётся от спячки. 🤷‍♀️

Татьяна G

да уже 3 год и машина войны уже набирает полный ход..это может растянуться на 20 лет...

Татьяна Тышкевич

3 год полномасштабной. А так 10 лет. С 14 года. 🤷‍♀️

Татьяна G

да((

Юрий

Путин тебе что то обьясняет?)))))

Даниил ....

Завязывай ты че гонишь что ли

Василий Теркин

Правильно сказал

М(
Милочка (*)

Россия, вперёд!

Федя Федин

Вот молодец.

Татьяна G

😞

Федя Федин

Ну, а что ему говорить.

Татьяна G

ну да..

Федя Федин

Не дадут ему проводит эти линии. Разворует его окружение, что и красок не останется. Они уже и не рады что сунулись. Хотели до обеда, а вышло, что третьей мировой попахивает. Он и рад бы эту закончить.